Bestuur en commissies

Benieuwd wie er in het bestuur en de commissies zitten?

Bestuur

Voorzitter Vacant bestuur@zundertsetv.nl
Penningmeester Bert van der Made 076 597 2057 penningmeester@zundertsetv.nl
Secretariaat Corine Rockx   secretariaat@zundertsetv.nl
Jeugdzaken jc@zundertsetv.nl
Bar beheer Nancy Huijbregts 06 23235262 bc@zundertsetv.nl
Wedstrijd TC Wim Neele 076 597 5701 wtc@zundertsetv.nl
Open Toernooi otc@zundertsetv.nl
Park beheer Jean-Pierre van der Peijl    

 

Ledenadministratie

Lianne Braat Pauwstraat 6 076 560 2786 ledenadministratie@zundertsetv.nl

 

Verenigings Competitie Leiders

Monique van Valen 06 28289469 vcl@zundertsetv.nl

 

Jeugd Commissie

Monique Buijnsters jc@zundertsetv.nl
Justyna Szewczyk    
Eva Smits    
Pascalle Elst    
Janneke van der Peijl    

 

Commissie Senioren Plus

Ab Kleijne 076 597 9579 ztvseniorenplus@ziggo.nl
Jos van Bedaf 076 597 4915 j.van.bedaf@hetnet.nl

 

Bar Commissie

Nancy Huijbregts 06 23235262 bc@zundertsetv.nl
Gerda Nouws 06 27224322  
Bas Zopfi 06 13367540  
Nils Sundquest    

 

Park Commissie

Jan Wouters 06 14350728  

 

Wedstrijd- en Toernooicommissie

Willem Neele 076 597 5701 wtc@zundertsetv.nl
Betty Neele    
Gerdi Goethals    

 

Open Toernooi Commissie

Jean-Pierre van der Peijl   otc@zundertsetv.nl
Janneke van der Peijl    
Annemiek Roovers    
Bert van der Made    
Corine Rockx    
Nancy Huijbrechts    
Diede Dekkers    
Esther Sprenkels    
Pascalle Elst    
Jeroen Blonk    
Arnold Bommelijn    

 

Webmaster

Arnold Bommelijn webmaster@zundertsetv.nl